Background

Představení firmy

about Image
33

let na trhu

KIPO - spol. s r.o.

Společnost byla založena v roce 1991 jako obchodní firma.

V roce 2008 rozšířila svoji činnost a začala se profilovat v oblasti strojírenství. V průběhu několika let si firma vybudovala moderní technické zázemí, jehož podstatou jsou elektronicky řízené stroje, kvalitní technologie a zkušení zaměstnanci.

Naše nabídka je širokospektrální. Zabýváme se CNC obráběním (soustružením, frézováním, vrtáním), ale i konvenčním obráběním (soustružením, frézováním, vrtáním a broušením).

V rámci stálého zlepšování služeb se snažíme zajistit kompletní dodavatelský servis od nákupu materiálu přes fyzické opracování obrobků až po tepelné zpracování (žíhání, cementování, nitrocementování, kalení, popouštění atd.) a povrchové úpravy (galvanické zinkování, žárové zinkování, černění, niklování, chromování atd.).

Výrobní program tvoří kusová, malosériová a sériová výroba či obrábění. Vyrábíme pro velké podniky, pro menší firmy a živnostníky.

Nabízíme obrábění všech běžně používaných materiálů (ocel, nerez, litina, měď, mosaz, bronz, dural, silumin, polyamid...) a po dohodě i další méně běžné materiály.